Lesnictví

Na základě nejvyšších technických a odborných standardů a v souladu s myšlenkou dlouhodobě udržitelného hospodaření v lesích, provádíme následující služby, s kterými máme dlouholeté zkušenosti a zaručují tak kvalitu a profesionalitu odvedené práce:

1. Pěstební činnost

Výstavba oplocenek
Ožínání a nátěry mladých stromků

Výsadba stromků
Prořezávky
Výroba oplůtk

2. Těžební činnost

2a) Manuální

Motorová pila – naše denní kapacita 200-300m3

2b) Strojní

Harvestor – možnost tuto službu zprostředkovat

3. Přibližování dříví

SLKT – k dispozici máme 7 strojů
Lanovka – k dispozici máme 3 stroje
UKT k dispozici máme 1 stroj

Koně tuto službu zprostředkováváme

 

4. Nákup a prodej dřeva

Palivové dříví

Veškerý sortiment dlouhého a krátkého manipulovaného dřeva

Aktuality

04.05.10

V měsíci dubnu jsme zakoupili soupravu pro odvoz dlouhého i krátkého dříví značky MAN a traktor John Deer s vývážecí soupravou. Tímto máme z naší strany možnost komplexní nabídky lesnických služeb od težby po odvoz na Vámi určené místo. Tyto stroje již zavádíme do provozu a těšíme se na jejich plné využití ze strany  objednávek našich zákazníků.

24.03.10

Dne 24.3.2010 jsme s majitelem firmy navštívili veletrh v Brně zaměřený na lesnickou techniku a myslivost. Chtěli jsme se podívat na hydraulickou ruku,která bude montována na novou odvozní soupravu. Dále jsme se seznámili s novinkami v oblasti lesní techniky. 

12.03.10

I toto se stává v lese: 12.3.2010 při stěhování lanovky došlo k nehodě při, které se lanovka po otržení od SLKT nezadržitelně z kopce a málem se převrátila do rokle.K jejímu vyproštění jsme použili dva SLKT, ale přes všechno úsílí jsme museli nakonec k vyproštění povolat těžký jeřáb.

Doporučujeme: Levná Dovolená | Portugalsko - skvělá dovolená | Rozhodčí doložka | Rozhodčí soud - Arbiter | Tvorba WWW | Majetkový spor | WebDesign | Strukturovaný životopis